eroare actualizare versiune 347

Retea, baze de date, salvari, restaurari etc.
Mesaj
Autor
gherghelasf
Mesaje: 16
Membru din: Mie Iun 25, 2008 12:00 am

eroare actualizare versiune 347

#1 Mesaj de gherghelasf »

Ajutati- ma ....va rog....incerc de ceva timp sa fac actualizarea dar dupa ce incepe descarcarea versiunii 347 se opreste -desi descarcarea nu arata a fi completa spune ca e gata- si ma intreaba daca fac actualizarea dar dupa ce dau ok imi apare urmatorul mesaj de eroare : incorect size:C:/SagaC.3.0/actualizari/setupc_update347. Actual size is 2431372 bytes, but should be 13863381 bytes. Download the setup again?
Ce sa fac ?????? Nu pricep ce se intampla....pana acum am facut actualizarile dupa acelasi procedeu si a mers bine (direct din program), acum nu stiu cum sa procedez sa nu stric ceva....

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8222
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

#2 Mesaj de herganiec »

descarcati varianta completa a 347 de pe site si instalati pe calculator. Nu doar update-ul.
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

gherghelasf
Mesaje: 16
Membru din: Mie Iun 25, 2008 12:00 am

#3 Mesaj de gherghelasf »

Multumesc frumos pt raspunsul foarte rapid......problema e ca nu reusesc sa ma loghez pe site si de aceea nu pot descarca de acolo....e posibil sa fie calculatorul de vina? totusi daca intru pe forum pot sa intru in cont. M-am blocat ....si la propriu si la figurat......

Scrie răspuns