RAPORT DE GESTIUNE!!!!!

Chestiuni specifice programului SAGA PS
Mesaj
Autor
nesea
Mesaje: 222
Membru din: Vin Iun 13, 2008 12:00 am

RAPORT DE GESTIUNE!!!!!

#1 Mesaj de nesea »

Va rog f f f mult cine mai lucreaza cu PS sau oricine ma poate ajuta;sa-mi explice dece incasarile din reg casa nu se reporteaza in RAPORT DE GESTIUNE ;ca dexemplu la SAGA C.Nu mi se inregistreaza numai intrarile , iesirile ba! :lol: :cry: Va multumesc mult :lol: :o

Avatar utilizator
tomac
Mesaje: 25898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Beiuş, Bihor

#2 Mesaj de tomac »

Operati-le prin ecranul "Iesiri" nu direct in RJIP
Cu cât știu mai multe cu atât îmi dau seama că știu prea puțin.

nesea
Mesaje: 222
Membru din: Vin Iun 13, 2008 12:00 am

#3 Mesaj de nesea »

_____Multumesc f.f.f. mult D-le Tomac.Oricum reg casa nu-i necesar,iar platile le fac direct in NIR.In acest caz o sa scrie direct explicatia lui 007Am deranjat degeaba cu intrebarea mea.Imi cer scuze.!De o luna am cumparat programul si nu am pe cine intreba decit pe d-voastra de pe forum!!!Sper sa nu mai am neclaritati.Daca n-am voie sa semnez bilant trebuie sa ma reprofilez :lol: :roll: :P

nesea
Mesaje: 222
Membru din: Vin Iun 13, 2008 12:00 am

#4 Mesaj de nesea »

Buna seara!!! Va rog sa imi raspunda cineva,daca la un ABC sistem REAL este necesar sa se intocmeasca RAPORT DE GESTIUNE ?Am postat pe forum aceasta intrebare ; fiindca parerile sunt impartite,in -da sau ba-Va multumesc anticipat!!! Ligiab

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8222
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

#5 Mesaj de herganiec »

eu cred ca Da.
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

Scrie răspuns