probleme Ceccar

Mesaj
Autor
galuscag52
Mesaje: 16
Membru din: Vin Feb 24, 2006 12:00 am

#31 Mesaj de galuscag52 »

da va pot comunica ca am primit o amenda penala de 300 Ron, pt care fiscul mi-a si trimis titlul executoriu. Cei de la Procuratura au fost mana in mana cu cei de la Ceccar ( asa s-a scuzat d-l procuror, stia ca nu este legal), dar traim "bine " in Romania. Ce sa mai comentez??????

eugen01
Mesaje: 7020
Membru din: Mar Sep 02, 2008 12:00 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

#32 Mesaj de eugen01 »

ehhmmm....updatez acest topic doar pentru ca e un subiect destul de actual... :twisted:

florescud
Mesaje: 314
Membru din: Sâm Ian 19, 2008 12:00 am

#33 Mesaj de florescud »

Nu pot sa cred ce am citit....Trebuiau facute contestatii peste contestatii si actiune in instanta,unde s-a incalcat legea contabilitatii.Si de unde stie ceccarul cine semneaza bilanturile si care sunt firmele respective.Cred ca e o imixtiune grosolana din partea lor. :x

Avatar utilizator
stire
Mesaje: 405
Membru din: Vin Iun 16, 2006 12:00 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

#34 Mesaj de stire »

Nu pot sa cred ce se intampla , o sa ajungem sa ne uram , sa ne vindem intre noi , asta este bataie de joc
Never say never !

filipn
Mesaje: 241
Membru din: Vin Mar 17, 2006 12:00 am

#35 Mesaj de filipn »

in ce stat am ajuns "sa traim si bine".Vai de noi si de copii nostri.Nici in vremurile apuse nu am trait momente ca astea. Trebuie gasita o cale de iesire din aceasta nebunie. Acum trebuie sa ne unim,nu sa fim dezbinati. indiferent ca suntem experti ai CECCAR, economisti sau contabili cu studii medii, profesia tot de contabil este pentru toti. Contabili din toata tara UNITI-VA!

romani473
Mesaje: 582
Membru din: Mie Apr 01, 2009 12:00 am
Localitate: cluj napoca
Contact:

#36 Mesaj de romani473 »

- clar daca te duci sa i intrebi ei nu stiu nimic...doar ca ei tre sa stampileze dar de verificat o faci tot u
- frumos ar fi sa se verifice si sa i traga la raspundere
- sunt si experti contabili care merita respect, iar pt alti sa dea pace
IoanaR

Scrie răspuns